| | |
| rafalmich | 27.08.2008 13:33:12 |

Grupa: Administrator 
Posty: 33 #149045 Od: 2008-8-27
| Witam! Mam problem ze swoją postacia,mam postac BK,zrobiłem i ukończyłem questa na blade mastera,ale nie moge iśc do blood castle,niewiem dlaczego, prosze o pomoc?
Proszę jeszcze powiedziec mi co musze zrobic i znalezc aby zrobic fenira?? |
| | |
| MichalPL13 | 27.08.2008 15:56:06 |

Grupa: Moderator
Posty: 122 #149112 Od: 2008-8-10
| Na blood castel nie mozesz isc bo moze kogos zabiłes? jak kogos zabijesz to nie mozna isc na BC. na fenira potrzebne jest bless of guardian 20x Claw of beast20x i shliper of armor czy jakos tak 10 |
| | |
| rafalmich | 27.08.2008 18:17:35 |

Grupa: Administrator 
Posty: 33 #149236 Od: 2008-8-27
| a w jakich miastach mam szukac rzeczy do fenira? |
| | |
| MichalPL13 | 27.08.2008 18:55:26 |

Grupa: Moderator
Posty: 122 #149275 Od: 2008-8-10
| W icarus2 |
| | |
| MichalPL13 | 27.08.2008 18:55:40 |

Grupa: Moderator
Posty: 122 #149276 Od: 2008-8-10
| chcesz to cie jutro zaprowadze |
| | |
| MichalPL13 | 27.08.2008 18:56:10 |

Grupa: Moderator
Posty: 122 #149277 Od: 2008-8-10
| ja mam juz kilka rzeczy do fenira na sell kupisz? |
| | |
| rafalmich | 27.08.2008 19:03:58 |

Grupa: Administrator 
Posty: 33 #149282 Od: 2008-8-27
| ile chcesz? |
| | |
| MichalPL13 | 27.08.2008 19:13:16 |

Grupa: Moderator
Posty: 122 #149292 Od: 2008-8-10
| mam 6 blesów na 20. i 4claw of beast na 10. za to chce z 15s razem ze sphlint of armor. |
| | |
| MichalPL13 | 27.08.2008 19:16:23 |

Grupa: Moderator
Posty: 122 #149296 Od: 2008-8-10
| sory pomylka 20s to jest podobno warte 25s ale ja za 20 sprzedaje |
| | |
| MichalPL13 | 27.08.2008 20:04:17 |

Grupa: Moderator
Posty: 122 #149320 Od: 2008-8-10
| czyli nie kupujesz? |
| | |
| MichalPL13 | 27.08.2008 21:12:48 |

Grupa: Moderator
Posty: 122 #149371 Od: 2008-8-10
| moge zejsc z ceny |
| | |
| maniek0609 | 27.08.2008 22:40:46 |

Grupa: Moderator
Posty: 91 #149468 Od: 2008-8-9
| siemka po 3 quescie nie mozna chodzic do ds bc i cc admini pracuja nad tym aby to uleprzyc i mozna było dla postaci po 3 quescie tam expic ale jak na razie im sie to nie udaje albo nie chce im sie to duzy minus questa bo wygrane ds czy bc sa liczone punkty i postacie staja sie leprze
|
| | |
| rafalmich | 28.08.2008 10:25:16 |

Grupa: Administrator 
Posty: 33 #149539 Od: 2008-8-27
| nie chce kupic, zebrałem po 20x claw of best,sprinter of armor i bless of guardian i co dalej mam robic, aby zrobic fenira? |
| | |
| MichalPL13 | 28.08.2008 13:26:07 |

Grupa: Moderator
Posty: 122 #149579 Od: 2008-8-10
| nie wiem włorz te rzeczy do pralki i zobacz czy cos pisze. moze ktos inny pomoze |
| | |
| MichalPL13 | 28.08.2008 17:48:11 |

Grupa: Moderator
Posty: 122 #149638 Od: 2008-8-10
| Krok 1
1. Idź do Chaos Goblin’a (180, 100) w Norii. 2. Użyj opcji „Regular Combination”. 3. W prostokąt 8 x 4 wkładamy: * 20 części Splinter of Armor * 20 części Bless of Guardian * 1 Jewel of Chaos
Po udanym praniu powstaje Piece of Horn ( 70% szans na powstanie )
|
| | |
| MichalPL13 | 28.08.2008 17:50:14 |

Grupa: Moderator
Posty: 122 #149639 Od: 2008-8-10
| Krok 2
1. Idź do Chaos Goblin’a (180, 100) w Norii. 2. Użyj opcji „Regular Combination”. 3. W prostokąt 8 x 4 wkładamy: * 5 Piece of Horn * 10 części Claw of Beast * 1 Jewel of Chaos |
| | |
| MichalPL13 | 28.08.2008 17:50:32 |

Grupa: Moderator
Posty: 122 #149640 Od: 2008-8-10
| Krok 3
1. Idź do Chaos Goblin’a (180, 100) w Norii. 2. Użyj opcji „Regular Combination”. 3. W prostokąt 8 x 4 wkładamy: * 1 Broken horn * 3 Jewels of Life * 1 Jewel of Chaos * 10M zen
Po udanym praniu powstaje Horn of Fenrir ( 30% szans na powstanie )
Nie ma możliwości zwiększenia % na udaną kombinację. |
| | |
| MichalPL13 | 28.08.2008 18:20:56 |

Grupa: Moderator
Posty: 122 #149658 Od: 2008-8-10
| i to juz koniec.hehe |
| | |
| Gatling | 08.09.2009 17:41:31 |

Grupa: Użytkownik
Posty: 33 #319018 Od: 2009-9-8
| Powiem Wam, że itemy na fenrira są bardzo drogie...
"MichalPL13" Instrukcja dobrze wykonana, estetyczna, tylko nie podoba mi się jedno, jest ona zrobiona w kilku postach pod rząd, tak zwany spam... Proponował bym Ci z edytować wszystkie posty i z kleić je w całość 
Gatling |