darmowy hosting obrazków

NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA | Login: Hasło: rss dla

HOME » POMOC » PROBLEM-BK

Przejdz do dołu stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

Problem-BK

Problem z Postacią
  
rafalmich
27.08.2008 13:33:12
poziom 1

Grupa: Administrator 

Posty: 33 #149045
Od: 2008-8-27
Witam! Mam problem ze swoją postacia,mam postac BK,zrobiłem i ukończyłem questa na blade mastera,ale nie moge iśc do blood castle,niewiem dlaczego, prosze o pomoc?

Proszę jeszcze powiedziec mi co musze zrobic i znalezc aby zrobic fenira??
  
MichalPL13
27.08.2008 15:56:06
poziom 3

Grupa: Moderator

Posty: 122 #149112
Od: 2008-8-10
Na blood castel nie mozesz isc bo moze kogos zabiłes? jak kogos zabijesz to nie mozna isc na BC. na fenira potrzebne jest bless of guardian 20x Claw of beast20x i shliper of armor czy jakos tak 10
  
rafalmich
27.08.2008 18:17:35
poziom 1

Grupa: Administrator 

Posty: 33 #149236
Od: 2008-8-27
a w jakich miastach mam szukac rzeczy do fenira?
  
MichalPL13
27.08.2008 18:55:26
poziom 3

Grupa: Moderator

Posty: 122 #149275
Od: 2008-8-10
W icarus2
  
MichalPL13
27.08.2008 18:55:40
poziom 3

Grupa: Moderator

Posty: 122 #149276
Od: 2008-8-10
chcesz to cie jutro zaprowadze
  
MichalPL13
27.08.2008 18:56:10
poziom 3

Grupa: Moderator

Posty: 122 #149277
Od: 2008-8-10
ja mam juz kilka rzeczy do fenira na sell kupisz?
  
rafalmich
27.08.2008 19:03:58
poziom 1

Grupa: Administrator 

Posty: 33 #149282
Od: 2008-8-27
ile chcesz?
  
MichalPL13
27.08.2008 19:13:16
poziom 3

Grupa: Moderator

Posty: 122 #149292
Od: 2008-8-10
mam 6 blesów na 20. i 4claw of beast na 10. za to chce z 15s razem ze sphlint of armor.
  
MichalPL13
27.08.2008 19:16:23
poziom 3

Grupa: Moderator

Posty: 122 #149296
Od: 2008-8-10
sory pomylka 20s to jest podobno warte 25s ale ja za 20 sprzedaje
  
MichalPL13
27.08.2008 20:04:17
poziom 3

Grupa: Moderator

Posty: 122 #149320
Od: 2008-8-10
czyli nie kupujesz?pytajnik
  
MichalPL13
27.08.2008 21:12:48
poziom 3

Grupa: Moderator

Posty: 122 #149371
Od: 2008-8-10
moge zejsc z ceny
  
maniek0609
27.08.2008 22:40:46
poziom 2

Grupa: Moderator

Posty: 91 #149468
Od: 2008-8-9
siemka po 3 quescie nie mozna chodzic do ds bc i cc admini pracuja nad tym aby to uleprzyc i mozna było dla postaci po 3 quescie tam expic ale jak na razie im sie to nie udaje albo nie chce im sie to duzy minus questa bo wygrane ds czy bc sa liczone punkty i postacie staja sie leprze
  
rafalmich
28.08.2008 10:25:16
poziom 1

Grupa: Administrator 

Posty: 33 #149539
Od: 2008-8-27
nie chce kupic, zebrałem po 20x claw of best,sprinter of armor i bless of guardian i co dalej mam robic, aby zrobic fenira?
  
MichalPL13
28.08.2008 13:26:07
poziom 3

Grupa: Moderator

Posty: 122 #149579
Od: 2008-8-10
nie wiem włorz te rzeczy do pralki i zobacz czy cos pisze. moze ktos inny pomoze
  
MichalPL13
28.08.2008 17:48:11
poziom 3

Grupa: Moderator

Posty: 122 #149638
Od: 2008-8-10
Krok 1

1. Idź do Chaos Goblin’a (180, 100) w Norii.
2. Użyj opcji „Regular Combination”.
3. W prostokąt 8 x 4 wkładamy:
* 20 części Splinter of Armor
* 20 części Bless of Guardian
* 1 Jewel of Chaos

Po udanym praniu powstaje Piece of Horn ( 70% szans na powstanie )
  
MichalPL13
28.08.2008 17:50:14
poziom 3

Grupa: Moderator

Posty: 122 #149639
Od: 2008-8-10
Krok 2

1. Idź do Chaos Goblin’a (180, 100) w Norii.
2. Użyj opcji „Regular Combination”.
3. W prostokąt 8 x 4 wkładamy:
* 5 Piece of Horn
* 10 części Claw of Beast
* 1 Jewel of Chaos
  
MichalPL13
28.08.2008 17:50:32
poziom 3

Grupa: Moderator

Posty: 122 #149640
Od: 2008-8-10
Krok 3

1. Idź do Chaos Goblin’a (180, 100) w Norii.
2. Użyj opcji „Regular Combination”.
3. W prostokąt 8 x 4 wkładamy:
* 1 Broken horn
* 3 Jewels of Life
* 1 Jewel of Chaos
* 10M zen

Po udanym praniu powstaje Horn of Fenrir ( 30% szans na powstanie )

Nie ma możliwości zwiększenia % na udaną kombinację.
  
MichalPL13
28.08.2008 18:20:56
poziom 3

Grupa: Moderator

Posty: 122 #149658
Od: 2008-8-10
i to juz koniec.hehe
  
Gatling
08.09.2009 17:41:31
poziom 1

Grupa: Użytkownik

Posty: 33 #319018
Od: 2009-9-8
Powiem Wam, że itemy na fenrira są bardzo drogie...

"MichalPL13"
Instrukcja dobrze wykonana, estetyczna, tylko nie podoba mi się jedno, jest ona zrobiona w kilku postach pod rząd, tak zwany spam...
Proponował bym Ci z edytować wszystkie posty i z kleić je w całość jęzor

Gatling

Przejdz do góry stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

  << Pierwsza      < Poprzednia      Następna >     Ostatnia >>  

HOME » POMOC » PROBLEM-BK

Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!


TestHub.pl - opinie, testy, oceny