Problem-BK
Problem z Postacią
siemka po 3 quescie nie mozna chodzic do ds bc i cc admini pracuja nad tym aby to uleprzyc i mozna było dla postaci po 3 quescie tam expic ale jak na razie im sie to nie udaje albo nie chce im sie to duzy minus questa bo wygrane ds czy bc sa liczone punkty i postacie staja sie leprze


  PRZEJDŹ NA FORUM