| Problem-BK Problem z Postacią |
| Witam! Mam problem ze swoją postacia,mam postac BK,zrobiłem i ukończyłem questa na blade mastera,ale nie moge iśc do blood castle,niewiem dlaczego, prosze o pomoc? Proszę jeszcze powiedziec mi co musze zrobic i znalezc aby zrobic fenira?? |