| | |
| MatiPL | 03.01.2009 12:04:23 |
Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: G-CE
Posty: 9 #199784 Od: 2009-1-2
| Cześć mam wielkie lagi w mu otóż gdy załanczam ładuje sie a gdy trzeba wpisać pasy obraz wszytsko sie laguje gdy rusze myszka po 10 sekundach idzie w miejsce gdzi eruszylem nei wiem co robic pomocy mam takie lagi ze sie grac nie da a bardzo bym chcial zagrac sobie Pozdrawiam Mati. |
| | |
| MichalPL13 | 12.01.2009 18:59:55 |

Grupa: Moderator
Posty: 122 #203556 Od: 2008-8-10
| hmm... może masz za słaby komp hehe |
| | |
| Bobinio | 13.03.2009 21:08:34 |
Grupa: Użytkownik
Posty: 1 #238840 Od: 2009-3-13
| mam procek 1.48 athlona 1GB ramów 64 grafike i locze 2-5Mb i tez mi sie wiesza jak C**J |
| | |
| Chaoskam | 14.04.2009 18:54:43 |
Grupa: Użytkownik
Posty: 5 #251222 Od: 2009-4-14
| Alt + Ctrl + Delete ---------->Procesy ------------> I usuwasz zbędne nie usuwaj nigdy explorer.exe Usuwaj procesy programów np:Ares,GG,Avast to wszytko robi duże lagi . |