darmowy hosting obrazków

NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA | Login: Hasło: rss dla

HOME » PYTANIA I PROBLEMY Z ZHYPERMU » POMOCY MAM LAGI !!

Przejdz do dołu stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

Pomocy mam lagi !!

Pomocy !!!!
  
MatiPL
03.01.2009 12:04:23
Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: G-CE

Posty: 9 #199784
Od: 2009-1-2
Cześć mam wielkie lagi w mu otóż gdy załanczam ładuje sie a gdy trzeba wpisać pasy obraz wszytsko sie laguje gdy rusze myszka po 10 sekundach idzie w miejsce gdzi eruszylem nei wiem co robic pomocy mam takie lagi ze sie grac nie da a bardzo bym chcial zagrac sobie Pozdrawiam Mati.
  
MichalPL13
12.01.2009 18:59:55
poziom 3

Grupa: Moderator

Posty: 122 #203556
Od: 2008-8-10
hmm... może masz za słaby kompoczko hehe
  
Bobinio
13.03.2009 21:08:34
Grupa: Użytkownik

Posty: 1 #238840
Od: 2009-3-13
mam procek 1.48 athlona 1GB ramów 64 grafike i locze 2-5Mb i tez mi sie wiesza jak C**J
  
Chaoskam
14.04.2009 18:54:43
Grupa: Użytkownik

Posty: 5 #251222
Od: 2009-4-14
Alt + Ctrl + Delete ---------->Procesy ------------> I usuwasz zbędne nie usuwaj nigdy explorer.exe Usuwaj procesy programów np:Ares,GG,Avast to wszytko robi duże lagi .

Przejdz do góry stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

  << Pierwsza      < Poprzednia      Następna >     Ostatnia >>  

HOME » PYTANIA I PROBLEMY Z ZHYPERMU » POMOCY MAM LAGI !!

Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!


TestHub.pl - opinie, testy, oceny