Pomocy mam lagi !!
Pomocy !!!!
Cześć mam wielkie lagi w mu otóż gdy załanczam ładuje sie a gdy trzeba wpisać pasy obraz wszytsko sie laguje gdy rusze myszka po 10 sekundach idzie w miejsce gdzi eruszylem nei wiem co robic pomocy mam takie lagi ze sie grac nie da a bardzo bym chcial zagrac sobie Pozdrawiam Mati.


  PRZEJDŹ NA FORUM