darmowy hosting obrazków

NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA | Login: Hasło: rss dla

HOME » PYTANIA I PROBLEMY Z ZHYPERMU » PROBLEM Z WŁĄCZANIEM

Przejdz do dołu stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

problem z włączaniem

pomocy!!!
  
FlaszPOWER
27.12.2008 13:29:30
Grupa: Użytkownik

Posty: 11 #197650
Od: 2008-12-27
kiedy zainstalowałem zhyper mu seson 3 episode 4 działało jak dobrze naoliwiona maszyna. ale na następny dzień nie chciało się włączyć. od czasu do czasu się włącza ale gdy mój kumpel jakoś gra ja nie mogę uruchomić bo gdy robię GAME START to robi się czarny ekran a potem się robi z powrotem pulpit. czy da się to naprawićpytajnik pomóżcie miwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknik
  
MichalPL13
12.01.2009 19:02:32
poziom 3

Grupa: Moderator

Posty: 122 #203558
Od: 2008-8-10
A nie wiem. Może z serwera cię wywala. albo sprubuj ściągnść od nowa.
  
krzysiek
02.09.2009 14:23:57
Grupa: Użytkownik

Posty: 2 #315772
Od: 2009-9-2
jaka jest strona na zhyper mu bo chcej sie zarejestrowac tylko niewiem jaka strona powiwecie
pytajniklol
  
Gatling
08.09.2009 17:25:59
poziom 1

Grupa: Użytkownik

Posty: 33 #319009
Od: 2009-9-8
FlashPOWER

"kiedy zainstalowałem zhyper mu seson 3 episode 4 działało jak dobrze naoliwiona maszyna. ale na następny dzień nie chciało się włączyć. od czasu do czasu się włącza ale gdy mój kumpel jakoś gra ja nie mogę uruchomić bo gdy robię GAME START to robi się czarny ekran a potem się robi z powrotem pulpit. czy da się to naprawićpytajnik pomóżcie miwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknik"

Jeżeli mieszkasz w bloku, to może to powodować takie same ip, jaki ma twój kolega...
Jeżeli jednak nie to, to może być tak, że wchodzisz na zapełniony serwer przy czym wywala cię z gry...

krzysiek

www.zhypermu.com

Przejdz do góry stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

  << Pierwsza      < Poprzednia      Następna >     Ostatnia >>  

HOME » PYTANIA I PROBLEMY Z ZHYPERMU » PROBLEM Z WŁĄCZANIEM

Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!


TestHub.pl - opinie, testy, oceny