kiedy zainstalowałem zhyper mu seson 3 episode 4 działało jak dobrze naoliwiona maszyna. ale na następny dzień nie chciało się włączyć. od czasu do czasu się włącza ale gdy mój kumpel jakoś gra ja nie mogę uruchomić bo gdy robię GAME START to robi się czarny ekran a potem się robi z powrotem pulpit. czy da się to naprawić pomóżcie mi
"kiedy zainstalowałem zhyper mu seson 3 episode 4 działało jak dobrze naoliwiona maszyna. ale na następny dzień nie chciało się włączyć. od czasu do czasu się włącza ale gdy mój kumpel jakoś gra ja nie mogę uruchomić bo gdy robię GAME START to robi się czarny ekran a potem się robi z powrotem pulpit. czy da się to naprawićpytajnik pomóżcie miwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknik"
Jeżeli mieszkasz w bloku, to może to powodować takie same ip, jaki ma twój kolega... Jeżeli jednak nie to, to może być tak, że wchodzisz na zapełniony serwer przy czym wywala cię z gry...