problem z włączaniem
pomocy!!!
kiedy zainstalowałem zhyper mu seson 3 episode 4 działało jak dobrze naoliwiona maszyna. ale na następny dzień nie chciało się włączyć. od czasu do czasu się włącza ale gdy mój kumpel jakoś gra ja nie mogę uruchomić bo gdy robię GAME START to robi się czarny ekran a potem się robi z powrotem pulpit. czy da się to naprawićpytajnik pomóżcie miwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknik


  PRZEJDŹ NA FORUM