darmowy hosting obrazków

NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA | Login: Hasło: rss dla

HOME » KONKURSY » KONKURS

Przejdz do dołu stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

Konkurs

czytać!
  
patrykos
10.08.2008 08:47:36
poziom 2

Grupa: Administrator 

Posty: 62 #144392
Od: 2008-8-9
Ogłaszam konkurs na najładniejszy nagłowek forum.Wszyskich chętnych do wzięcia udziału w konkursie prosze o wpisanie się w tym poście.

Nagroda:Ranga "Moderator"
  
MichalPL13
10.08.2008 16:25:30
poziom 3

Grupa: Moderator

Posty: 122 #144473
Od: 2008-8-10
moja propozycja to ForumZhypermu tu dowiesz sie wszystkiego o świecie mu-online. a logo szukam.
To chasło mozna oczywiscie przerobic np. napisac w jakims kolorze albo pogróbic
  
patrykos
10.08.2008 19:25:41
poziom 2

Grupa: Administrator 

Posty: 62 #144499
Od: 2008-8-9
troche banalne ale jak niebedzie innych propozycji to mozesz zrobic grafike (obraz) tego.
  
maniek0609
10.08.2008 21:50:15
poziom 2

Grupa: Moderator

Posty: 91 #144522
Od: 2008-8-9
siemka ja mam taki pomysł zeby logo wziac z zhypera tego summonera jak jest na stronie i wkleic je na gore bo logo rammsteina nie pasuje tu do gry to jest strona o shyperze a nie o zespole metalowym takze jeszcze mozna dodac na prawym boku fajna postac np. bk czy sm z fajnym setem to wszystko wkleic i juz spoko logo mamy na forumbardzo szczęśliwybardzo szczęśliwybardzo szczęśliwybardzo szczęśliwybardzo szczęśliwybardzo szczęśliwy
  
MichalPL13
10.08.2008 22:32:32
poziom 3

Grupa: Moderator

Posty: 122 #144536
Od: 2008-8-10
Dobry pommysł ale ty to zrobisz?
  
MichalPL13
10.08.2008 22:37:37
poziom 3

Grupa: Moderator

Posty: 122 #144541
Od: 2008-8-10
Jakie sa jeszcze miejsca oprucz administratora i moderatorapytajnik
  
patrykos
11.08.2008 09:43:19
poziom 2

Grupa: Administrator 

Posty: 62 #144577
Od: 2008-8-9


Ilość edycji wpisu: 1
Tylko Admin, Moderator, i użytkownik!Ale Moderatorów może być wiecej niz tylko 1.
  
MichalPL13
11.08.2008 11:13:10
poziom 3

Grupa: Moderator

Posty: 122 #144589
Od: 2008-8-10
Acha. Spoko
  
maniek0609
11.08.2008 14:11:27
poziom 2

Grupa: Moderator

Posty: 91 #144630
Od: 2008-8-9
moge to logo zrobic dla ciebie ale to duzo roboty tylko daj mi program w jakim to utworzyc
powiedz jaki program i postaram sie to zrobic dla ciebie oki
  
patrykos
11.08.2008 16:34:06
poziom 2

Grupa: Administrator 

Posty: 62 #144647
Od: 2008-8-9
moze byc: NeoPaint, FotoSchoper itp.
  
maniek0609
11.08.2008 17:08:18
poziom 2

Grupa: Moderator

Posty: 91 #144660
Od: 2008-8-9
jak bede miał chwile to postaram sie zrobic te logo dla nas oki (ale bedzie ciezko)
  
patrykos
11.08.2008 18:55:20
poziom 2

Grupa: Administrator 

Posty: 62 #144670
Od: 2008-8-9


Ilość edycji wpisu: 1
Jak zrobisz to otrzymasz range Moderator

Przejdz do góry stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

  << Pierwsza      < Poprzednia      Następna >     Ostatnia >>  

HOME » KONKURSY » KONKURS

Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!


TestHub.pl - opinie, testy, oceny