| Konkurs czytać! |
| siemka ja mam taki pomysł zeby logo wziac z zhypera tego summonera jak jest na stronie i wkleic je na gore bo logo rammsteina nie pasuje tu do gry to jest strona o shyperze a nie o zespole metalowym takze jeszcze mozna dodac na prawym boku fajna postac np. bk czy sm z fajnym setem to wszystko wkleic i juz spoko logo mamy na forum |