darmowy hosting obrazków

NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA | Login: Hasło: rss dla

HOME » PYTANIA I PROBLEMY Z ZHYPERMU » BLESSY :(

Przejdz do dołu stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

Blessy :(

problemy z Blessami
  
Orion136
04.02.2010 11:49:27
Grupa: Użytkownik

Posty: 2 #439922
Od: 2010-2-4
Witam,mam problem z blessami ponieważ gdy kupie blessa w sklepie to później niemoge go ani sprzedać ani użyć,za każdym razem gdy próbuje cokolwiek zrobic z blessem to pisze "Unable to use" nawet w inventory niemoge go przesunąć na inne miejsce ;( czy ktoś wie o co chodzi??prosze o pomoc.
  
adri99
18.02.2010 14:04:38
poziom 1

Grupa: Użytkownik

Posty: 40 #459127
Od: 2010-2-18
Chyba wiem oco ci chodzi też kiedyś to miałem smutny A czy restartujesz się co 30 min bo ci napewno wychodzi u góry aby się restartować jak nie to pewnie masz buga jak ja miałem nie wiem ale nie jestem pewienwesoły
  
Gatling
19.02.2010 16:51:37
poziom 1

Grupa: Użytkownik

Posty: 33 #461314
Od: 2009-9-8


Ilość edycji wpisu: 1
Zapewne masz jakiegoś zbugowanego itema w inventory, tak zwany invisible item. Jest on w inventory ale go nie widać, a itemy na niego włożone znikają, bądź są nie do użytku. Mi pomogło relog, jeżeli to nie wyjdzie, to nie wiem jak Ci pomóc.

Przejdz do góry stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

  << Pierwsza      < Poprzednia      Następna >     Ostatnia >>  

HOME » PYTANIA I PROBLEMY Z ZHYPERMU » BLESSY :(

Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!


TestHub.pl - opinie, testy, oceny