| | |
| Labi | 01.06.2009 20:31:11 |
Grupa: Użytkownik
Posty: 13 #270212 Od: 2009-4-24
| Cześć nazywam się Kuba i razem z kolegą Michałem prowadzimy konto Michal9 ,gramy w zhyper mu jakieś 5-6 lat ,mamy po 13 lat ,naszą główna postacią jest BM który posiada 52 res nasza gildja to PL_HD Może mamy mało lat ale o ZhyperMu wiemy więcej niż nie jeden starszy gracz w końcu co dwie głowy to nie jedna Ktoś ma jakieś pytanko ?? _________________ http://www.projektassassin.pl/3596.html http://www.projektassassin.pl/13879.html
wbijcie na te linki :) to nam bardzo pomoże :) |
| | |
| ExTrImE3Pl | 05.06.2009 20:59:01 |
Grupa: Użytkownik
Posty: 15 #272599 Od: 2009-5-30
| Ile ludzi w gildi macie moze przejdziecie do mnie 2 wolne miejsca akurat dal was?
|
| | |
| Labi | 06.06.2009 15:00:12 |
Grupa: Użytkownik
Posty: 13 #272788 Od: 2009-4-24
| my mamy tylko 1 konto w mu i w gildji mamy z 5 osób :d _________________ http://www.projektassassin.pl/3596.html http://www.projektassassin.pl/13879.html
wbijcie na te linki :) to nam bardzo pomoże :) |
| | |
| ExTrImE3Pl | 07.06.2009 10:58:22 |
Grupa: Użytkownik
Posty: 15 #273022 Od: 2009-5-30
| To jak wbijecie tym swoim kontem mozecie wziasc jescze kgogos z swojej gildi bo jak narazie mam 2 wolne miejsca Jesli chodzi o rr=90 eq=2 BB+13+2opt+L( edr+incres damage+luck+13)Wingi 3rd dla bk+13+2opt+l (Enemy+ignor+luck+max hp+7) Black Fenrir(pet czarny) na set jescze zbieram a dokladnie jakies 5000s potrzebuje na DK set+13+2opt+l |