darmowy hosting obrazków

NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA | Login: Hasło: rss dla

HOME » PRZEDSTAW SIĘ » MICHAL9

Przejdz do dołu stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

Michal9

coś :D
  
Labi
01.06.2009 20:31:11
Grupa: Użytkownik

Posty: 13 #270212
Od: 2009-4-24
Cześć nazywam się Kuba i razem z kolegą Michałem prowadzimy konto Michal9 ,gramy w zhyper mu jakieś 5-6 lat ,mamy po 13 lat ,naszą główna postacią jest BM który posiada 52 res nasza gildja to PL_HD
Może mamy mało lat ale o ZhyperMu wiemy więcej niż nie jeden starszy gracz w końcu co dwie głowy to nie jedna bardzo szczęśliwy Ktoś ma jakieś pytanko ??
_________________
http://www.projektassassin.pl/3596.html
http://www.projektassassin.pl/13879.html

wbijcie na te linki :)
to nam bardzo pomoże :)
  
ExTrImE3Pl
05.06.2009 20:59:01
Grupa: Użytkownik

Posty: 15 #272599
Od: 2009-5-30
Ile ludzi w gildi macie moze przejdziecie do mnie 2 wolne miejsca akurat dal was?
  
Labi
06.06.2009 15:00:12
Grupa: Użytkownik

Posty: 13 #272788
Od: 2009-4-24
my mamy tylko 1 konto w mu bardzo szczęśliwy i w gildji mamy z 5 osób :d
_________________
http://www.projektassassin.pl/3596.html
http://www.projektassassin.pl/13879.html

wbijcie na te linki :)
to nam bardzo pomoże :)
  
ExTrImE3Pl
07.06.2009 10:58:22
Grupa: Użytkownik

Posty: 15 #273022
Od: 2009-5-30
To jak wbijecie tym swoim kontem mozecie wziasc jescze kgogos z swojej gildi bo jak narazie mam 2 wolne miejscawesoły Jesli chodzi o rr=90 eq=2 BB+13+2opt+L( edr+incres damage+luck+13)Wingi 3rd dla bk+13+2opt+l (Enemy+ignor+luck+max hp+7) Black Fenrir(pet czarny) na set jescze zbieram a dokladnie jakies 5000s potrzebuje na DK set+13+2opt+lwesoły

Przejdz do góry stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

  << Pierwsza      < Poprzednia      Następna >     Ostatnia >>  

HOME » PRZEDSTAW SIĘ » MICHAL9

Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!


TestHub.pl - opinie, testy, oceny