Fenir
Fenir
aha no to mi sie popier......... (pomyliło)pan zielony a admini sa polscy nawe jest kilka postów i tematów polskich a najlepiej to wziasc tłumaczenie strony i napewno jest to napisane jak to zrobic


  PRZEJD NA FORUM