Fenir
Fenir
aha no to mi sie popier......... (pomyliło)
a admini sa polscy nawe jest kilka postów i tematów polskich a najlepiej to wziasc tłumaczenie strony i napewno jest to napisane jak to zrobic
PRZEJD NA FORUM